«Полонинське літо-2018»

«Полонинське літо-2018»
«Полонинське літо» відбудеться з 23 по 30 червня як традиційне щорічне гуцульське свято першої полонинської продукції, вшанування праці вівчарів, пісні, танцю, гуцульських забав. У наступні дні буде проводитись кінофестиваль, кінопокази, творчі зустрічі, майстер класи. На окремих локаціях у визначені дні відбуватимуться конференції та панельні дискусії, круглі столи «Майбутнє Карпат – Діалоги Вінценза. Третій великий блок Програми міжнародного Форуму «Фестиваль музики та мистецтв «Голос Карпат», де виступатимуть відомі українські гурти та виконавці, народні та професійні музичні колективи.

Фестивальна програма міжнародного Форуму буде відбуватися на двох великих локаціях: на міні-полонині «Запідок» села Верхній Ясенів та на стадіоні села Криворівні.

Акція на проживання в котеджах
 Знижки до 20% на проживання в котеджах з 25 травня до 30 червня.

 

Гоцульський Фестиваль
Організовуємо відпочинок. Походи в гори. Рафтинг по Черемошу Катання на квадрациклах. Походи по історичних місцях Криворівні Етнографічний музей старожитностей Гуцульщини.Церква Різдва Пресвятої Богородиці у Криворівні якій виповнилося 300 років.Хата-Гражда - Літературно-меморіальний музей. Де знімався фільм Тіні забутих предків. Літературно-меморіальний музей Івана Франка де 12 років проживав з своєю сімєю у Криворівні.